Dekoracje to Nasza Pasja…

 

 

 

Dekoracje to Nasza Pasja…

Dekoracje to Nasza Pasja…

Dekoracje to Nasza Pasja…

Dekoracje to Nasza Pasja…

„Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”
– Antoine de Saint-Exupéry „Mały Książę”.

O NAS

 

Marzenia o cudownym ślubie to dla każdej dziewczynki, panienki i w końcu dorosłej kobiety nieodzowny element. Każda z Nas nie raz snuła marzenia, plany jak będzie wyglądał ten szczególny dzień- Dzień Ślubu.

Jak w białej, pięknej sukni podążać będzie pod Ołtarz gdzie czekać będzie ten jedyny… Jak przybyli goście będą wpatrywać się tylko w najważniejszą Parę tego dnia – Parę Młodą!!!

Dzień Ślubu to ten wyjątkowy, wymarzony i dawno oczekiwany, dzień w którym wszystko ma być idealne i przygotowane z niezwykłą precyzją. Pomimo iż trwa on zaledwie kilka godzin- wkład, który jest włożony w przygotowanie jest ogromny i wymaga zaangażowania zarówno Państwa Młodych jak ich najbliższych.
Marzenia się spełniają i w zorganizowaniu całej otoczki dekoracyjnej, florystycznej stajemy w pełni gotowości i z głową pełną pomysłów. Dekoracje to Nasza Pasja dlatego też w każde strojenie wkładamy całe swoje serce. Niepowtarzalność, kreatywność, indywidualność – to Nasze Dekoracje. Jesteśmy również otwarci na pomysły i wizje Pary Młodej.

Mamy do dyspozycji pełną gamę kolorów, różnego rodzaju świeczniki, wazony, lampiony, stojaki czy też ozdobniki, które nadają magię Państwa wybranej sali. Dekorujemy każde sale- od typowych domów Weselnych poprzez Strażnice kończąc na różnego rodzaju restauracjach czy karczmach. Dlatego że Tworzymy z pasją, Nasze Dekoracje mają duszę, którą czuje się tuż po przekroczeniu progu sali !!!! Zaufało nam już spore grono Par Młodych, które ciągle się powiększa. Dołącz do nich również i Ty. Zapraszamy!!! Z przyjemnością zaczarujemy również i Państwa salę!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress